Lae alla mobiili äpp

Hetkel Star FM-is:
96,6
Tallinn
100,3
Pärnu
99,4
Tartu
92,2
Rakvere
92,9
Haapsalu
88,1
Paide
102,8
Valga
89,3
Viljandi
101,9
Jõgeva
103,2
Võrumaa
93,3
Kuressaare

VÕIMATU KÜSIMUS 8:15

ÜLIPOPULAARNE RAADIOMÄNG ÜLE MAAILMA!

SAATEJUHT ESITAB IGA PÄEV MÄNGU ALGUSES ÜHE KINDLA NING INTRIGEERIVA FAKTI INIMESTE HARJUMUSTE VÕI TEGEVUSTE KOHTA IGAPÄEVAELUST. KUULAJATE HELISTAVAD STUUDIOSSE NIIKAUA, KUNI KEEGI PAKUB ÕIGE VASTUSE

TELEFON STUUDIOS: 6366200

Auhinnad paneb välja BIRGITTA FESTIVAL. J. KARLSONS "KARLSSON LENDAB..."

Auhinnaks on iga päev 2 piletit „Karlsson Lendab..“ etendusele 12. augustil ning kast Balbiino uut vaarikasorbetti.

Kes ei teaks Astrid Lindgreni Karlssonit katuselt – meest oma parimates aastates, kel propeller seljal ning kodu Väikevenna maja katusel, kohe korstna taga! Läti Rahvusballeti etenduses saavad nii suured kui väikesed lustida koos Karlssoni, Väikevenna, Majasoku ning Fille ja Rullega. Etenduses juhtub kõike – joostakse mööda katuseid, süüakse Väikevenna kaheksandal sünnipäeval kaheksat torti, tirriteeritakse Majasokku ning isegi maiustused hakkavad tantsima koos Karlssoniga. See on etendus, kus kohtuvad fantaasia ja reaalsus ning tulemuses ei pea pettuma keegi. Suur ja südamlik lugu sõprusest.

Kogupereetenduse muusika kirjutas läti helilooja Juris Karlsons (sest mis tal ikka muud üle jäi, kui tal juba selline nimi on). Balleti dünaamiline muusika ja rikkalikud kontrastid on nagu karussell, kus segunevad elav ja rõõmus muusika ning suurepärane koreograafia.
Etendus pälvis 2013. aastal Läti Muusikaauhinna parima produktsiooni kategoorias.

Etenduse kestus 2 tundi ja 10 minutit (üks vaheaeg 30 min.)
Sobilik lastele alates 3. eluaastast.