Lae alla mobiili äpp

Hetkel Star FM-is:
96,6
Tallinn
100,3
Pärnu
99,4
Tartu
92,2
Rakvere
92,9
Haapsalu
88,1
Paide
102,8
Valga
89,3
Viljandi
101,9
Jõgeva
103,2
Võrumaa
93,3
Kuressaare

VÕIMATU KÜSIMUS 8:15

ÜLIPOPULAARNE RAADIOMÄNG ÜLE MAAILMA!

SAATEJUHT ESITAB IGA PÄEV MÄNGU ALGUSES ÜHE KINDLA NING INTRIGEERIVA FAKTI INIMESTE HARJUMUSTE VÕI TEGEVUSTE KOHTA IGAPÄEVAELUST. KUULAJATE HELISTAVAD STUUDIOSSE NIIKAUA, KUNI KEEGI PAKUB ÕIGE VASTUSE

TELEFON STUUDIOS: 6366200

Iga päev on auhinnaks kotitäis Mamma tooteid, sh Mamma uued vokiroad + Mamma lõikelaud ja põll.

 

MAMMA KANA-TERIYAKI VOKIROOG

Mamma kana-teriyaki vokiroog on kergelt teravamaitseline ning hõrk eine, mida iseloomustavad seesami, soja, ingveri ja tšilli nüansid. Vokirooga kuuluvad teriyaki kastmega maitsestatud riisinuudlid, maitsev broileri sisefilee ning lai köögivilja valik, mis annavad roale juurde kerget krõmpsu ja värskendavat maitset.
KOOSTIS: peakapsas, maitsestatud riisinuudel, maitsestatud broileri sisefilee, punane paprika, porgandi ribad, punase sibula rõngad, bambuse võrse ribad, küüslaugu võrsed, laim ja teriyaki kaste.

MAMMA AASIA BBQ VOKIROOG VEISELIHAGA

Mamma Aasia BBQ vokiroog koosneb kurkumiga maitsestatud kollasest riisist ja aasiapärase kastmega marineeritud veiselihast. Sarnaselt eelmiselegi on ka siin maitseks erinevaid köögivilju.

KOOSTIS: peakapsas, kollane kurkumiga maitsestatud riis, aasia kastmega marineeritud veiseliha, punane paprika, värsked porgandi ribad, paksoi kapsas (hiina lehtnaeris), laimi sektor ja aasiapärane kaste.