Lae alla mobiili äpp

Hetkel Star FM-is:
Sta FM nädalavahetus
Star FM
96,6
Tallinn
100,3
Pärnu
99,4
Tartu
92,2
Rakvere
92,9
Haapsalu
88,1
Paide
102,8
Valga
89,3
Viljandi
101,9
Jõgeva
103,2
Võrumaa
93,3
Kuressaare

VÕIMATU KÜSIMUS 8:15

ÜLIPOPULAARNE RAADIOMÄNG ÜLE MAAILMA!

SAATEJUHT ESITAB IGA PÄEV MÄNGU ALGUSES ÜHE KINDLA NING INTRIGEERIVA FAKTI INIMESTE HARJUMUSTE VÕI TEGEVUSTE KOHTA IGAPÄEVAELUST. KUULAJATE HELISTAVAD STUUDIOSSE NIIKAUA, KUNI KEEGI PAKUB ÕIGE VASTUSE

TELEFON STUUDIOS: 6366200

Raadiomängudes osaledes nõustud Mediainvest Holding AS Privaatsuspõhimõtetega.

Auhinnad paneb välja STROOMI KESKUS!

Auhinnaks on iga päev 50 EURI väärtuses Stroomi Keskuse kinkeraha.

Stroomi kaubanduskeskus – on Põhja-Tallinnas asuv kaasaegne kaubanduskeskus. Keskus paikneb keset tiheda hoonestusega elamurajooni, mis on kohalike elanike jaoks pikema aja jooksul kujunenud sisseostude tegemise kohaks. Stroomi keskuse peamine eesmärk on saada Põhja-Tallinna linnaosa elanikkonna igapäevaelu osaks ja pakkuda osturõõmu, luues ostude tegemiseks usaldusväärse ja võimalikult mugava õhkkonna.

Stroomi Keskus on kahe formaadi unikaalne kombinatsioon: see on nii kodupood kui ka kaubanduskeskus, kuhu on koondatud väga sisukas toodete ja teenuste valik, mis rahuldab ostja vajadusi kõigis valdkondades. Keskuses on üle 50 erineva poe ja esinduse, kus leiab kõik vajaliku … kodutehnika, lastetooted, riided, jalanõud, kotid, ilu ja tervistooted, söögikohad ja muud teenused.

Keskuses on suured parklad maaall ja maja ees, kus on 2 tundi parkimiskellaga tasuta parkimine. Lisaks on maaaluses parklas ka Mündipesula autodele.
Suure valikuga toidupood on Maxima XX.