Lae alla mobiili äpp

Hetkel Star FM-is:
Igavesti Noored hitid
Igavesti Noored hitid
96,6
Tallinn
100,3
Pärnu
99,4
Tartu
92,2
Rakvere
92,9
Haapsalu
88,1
Paide
102,8
Valga
89,3
Viljandi
101,9
Jõgeva
103,2
Võrumaa
93,3
Kuressaare

Raadio Star FM ning Novatours saadavad ühe õnneliku koos kaaslasega Türki nädalasele 5* puhkusele Antalyasse!

Mängus osalemiseks saada 1-eurone sms märgusõnaga REIS numbrile 13553. Novatoursi poolt välja pandud soojamaa reisi võitja selgub raadio Star FM hommikuprogrammis 10.aprillil.
Ning jäta meelde, et võida tagab vastamine Allani, Pille ja Jürgeni tehtud kõnele.

Reisi võitja saab valida väljumise vahemikus 15.05-22.05.2017

Paketi hinnas sisaldub:

  • Otselend Tallinn-Antalya-Tallinn
  • Transfeer Antalya lennujaamast hotelli ja kojulennul tagasi lennujaama
  • 7 ööd majutust hotellis Riolavitas Spa & Resort,
  • Toitlustus- Ultra All Inclusive (UAI-kõik hinnas)
  • Reisiesindaja teenused kohapeal
  • Lennujaamamaksud

Hotellist Riolavitas Spa & Resort:

Kaugus rannast umbes 300m, kuurordi keskusest (Side) 8km, lennujaamast (Antalya) 75km.

Hotell on värske, ilus ning puhas ja uus, avatud alles eelmisel aastal! Hotellis leiab nii restorane kui baare, sealhulgas ka disko. Wifi ja internet (lisatasu eest). Samuti on kauplused, juuksur, pesumaja, arst, autorent. Värskendada saab end nii sise- kui välisbasseinis, lamamistoolid ja päikesevarjud basseini ääres, rannarätikud nii basseini ääres kui rannas.

Lastele lastebassein, miniklubi, mänguväljak, mängutuba, minidisko

Türgist:

Türgi Vahemere rannik on rõõmustanud eestimaalastest reisihuvilisi juba 2004.aastast. Seal on ligi 300 päikselist päeva aastas ja suplemishooaeg aprillist novembrini. Kristallselge ja soe Vahemeri, rohelised Tauruse mäed, helesinine taevas ja kuum päike, rikkalik türgi köök, head kohalikud joogid ja meelelahutusüritused, hamamid (türgi saun), rafting ja muus vaba aja veetmise võimalused on peamised ja kõige olulisemad tegurid meeldiva ning sisuka puhkuse veetmiseks.

Türgi puhkusepaikade suurim eelis on erinevate Antalya kuurortpiirkondade suur valik: Side oma meeldejäävate maastikuvaadetega, Kemer metsaga ümbritsetud mägedega, Alanya, Lara ja Belek võrratute liivarandadega.

Side`st vaid 3km kaugusel asuv Sorgun, kus asub ka hotell Riolavitas Spa & Resort, pakub tõeliselt lõõgastavat õhkkonda. Piirkond on kuulus oma imeliste männimetsade ja looduslikult kauni asupaiga poolest, olles seega ideaalne valik paaridele ja lastega peredele, nautimaks ilusat loodust, metsaradu ja merd.

Novatours`ist:

Eesti juhtiv reisikorraldaja Novatours on tänaseks tegutsenud Eesti reisikorraldusturul enam kui 13 aastat, olles sellega üks staažikamaid ja stabiilsemaid reisikorraldajaid siinsel turul.

 Juba aprilli algusest toimuvad lennud Antalyasse.

Reisikorraldaja Novatours avas 2017 suvereiside müügi juba mullu oktoobris ning varajased tellijad on broneerinud tänase seisuga ligi 60% suvehooaja reisidest. Valides oma sihtkohti ja nende mahtusid, toetume eelkõige oma klientide eelistustele ja turu nõudlusele. Novatoursi  suve kavas on kokku 14 sihtkohta.

Reisijanu on taas kasvamas ning selle najal saame püsida mõõdukalt positiivsed ja teha kasvuplaane kogu 2017 aastaks. Hiljuti panime müüki ka juba Türgi lisalennud. Aprillist oktoobrini kestva suvehooaja populaarsemad sihtkohad on lisaks Türgile ka Kreeka saared ja mandri osa, samuti  Bugaaria ja Küpros. Uued sihtkohad – Montenegrosse ja Horvaatia. Kõikide suvesihtkohtade lennu kestused jäävad alla 5 tunni.

Novatoursi suvehooaeg lõppeb novembris, viimase lennuga Antalyast Tallinna.

Kampaania käigus Kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.
Korraldajal on õigus teha kampaania tingimustes muudatusi või täpsustusi, katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljastamine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe massimeedia vahendusel.